Rozliczenia za rok 2009

Ostateczne informacje dotyczące wpłat z tytułu 1% w roku 2009.
Dzięki uczestnictwu wielu ludzi dobrej woli fundusz otrzymał z tytułu 1% w okresie lipiec - grudzień 2010 kwotę 18 897,39 PLN.
W imieniu Funduszu oraz GCG dziękuje wszystkim darczyńcom i proszę o więcej w kolejnym roku.

Pozdrawiam

Skarbnik GCG

 

W 2009 r. udało nam się doprowadzić do końca procedurę związaną z uzyskaniem przez nasze Stowarzyszenie statusu Organizacji Pożytku Publicznego, w związku z czym od 2010 r.  możemy prowadzić akcję zbierania 1% podatków na Fundusz Wspierania Rehabilitacji Paralotniarzy.

Link do ostatniej listy organizacji OPP uprawnionych do 1%: http://www.mpips.gov.pl/bip/index.php?idkat=2268

Wszystkich, którzy zechcą włączyć się w akcję serdecznie zapraszamy. W sprawozdaniu PIT należy wpisać nazwę stowarzyszenia i numer KRS:

Gdyńskie Stowarzyszenie Paralotniarzy "Glide Club Gdynia"
KRS 0000 155 678

Wpłaty z 1% trafiają bezpośrednio na subkonto GCG obsługujące FWRP.

Ewentualnie proszę o maila z informacją o "wpłacie" na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. - ułatwi nam to monitorowanie współpracy z Urzędami Skarbowymi.