pge-arena

 

Podsumowując wczorajszą akcję rzucania i przekładnia zapasów dziękujemy za liczne uczestnictwo i pomoc :) Wyszło sprawniej niż przewidywaliśmy! W sumie rzucono 29 paczek, każda się otworzyła, nawet te złożone na szybko przed akcją. Dwie osoby miały problem z wyjęciem paczki z uprzęży, co zdecydowanie wydłużyło czas wyrzutu zapasu.

 

Były to uprzęże starszego typu, z paczka mocowaną pod siedziskiem. Zapasy poskładało 26 osób. 6 skrzydeł miało zbadaną przewiewność.

Organizatorzy ("FunArena") również byli zadowoleni i zapewniają, ze można powtórzyć akcję w przyszłym roku, jeśli znajdą się chętni.Data: 22.03.2015 r. , niedziela
Miejsce: PGE ARENA Gdańsk - zbiórka przy recepcji FUN ARENY - wejście od parkingu P5 (bezpłatny)
Czas: 10:00
Cena: zjazd tyrolką - 40 zł, udział w akcji przekładania zapasów: 30 zł dla klubowiczów, pozostali chętni 60 złUdało się dogadać z PGE Areną i organizujemy przekładnie zapasów właśnie tam! Można będzie zjechać tyrolką na stadionie i rzucić pakę. Koszt zjazdu to 40 zł. Tutaj krótki film z testów.


Bardzo proszę o zgłoszenia na zjazd tyrolką na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.